b. s.
- jméno ozdobené titulkem vypadá pochopitelně lépe. Někteří politici si proto před časem začali svá jména "vylepšovat". Rozhodl jsem se tedy nějaký titul také uzmout, ale zbyl už jenom "blázen samouk" - b. s.

KLAXON BLUES - takhle se jmenovala partička lidí, se kterými jsem hrával blues. Život, zaměstnání, sňatky atp. nás rozvály do světa, a tak si hraju blues se svými obrazy a jméno kapely plynule přešlo do názvu ateliéru.

Obrazy - nejsou zde řazeny chronologicky - navíc je ani nedatuji. Mnohé z nich jsou již v soukromých sbírkách a zveřejněním jejich snímků se snažím dokázat, že nezatajuji "čeho jsem schopen".

Obrazové kolekce:

Pohlednice z B. - V roce 1998 jsem se od Steve Ayletta dozvěděl o městě Beerlight. V letech 1999 a 2000 jsem namaloval 8 obrazů z předměstí B. Do města samotného, kde jsou například ulice "Sjetá" a "Ujetá" nebo hospoda "U zpožděný reakce", jsem se neodvážil. Obrazů je osm jako dnů v týdnu v Beerlightu. V Beerlightu je totiž všechno trochu jinak.

Stromy z tajných parků - Tajné.

Milovníci losů - Celosvětová organizace na ochranu losů, která je z konspirativních důvodů v dobrovolné ilegalitě a naprosté nečinnosti.

Stránky z diáře - Poznámky z diářů, deníků a skicáků nahlížené s časovým odstupem. Důležité stalo se banálním, zásadní jeví se povrchním a bezvýznamné se ukazuje osudovým.